KRX PD 13 Therapie

KRX PD-13 Therapie -huidverbetering-
Foto-Dynamische Behandeling voor Acne, Actinische Keratose en Rosacea
Deze foto-dynamische behandeling biedt een effectieve, medicijn vrije oplossing voor het voorkomen van terugkerende acne, actinische keratose en rosacea. Tijdens deze behandeling maken we gebruik van roodlicht-therapie (630 nanometer), die de werking en de activatie van de werkstof “Methyl Aminolevulinaat HCL” stimuleert. De kracht van foto biostimulatie vermindert talgklieren, overmatig talg, dood de acne kiemen en huidontstekingen wat zorgt voor directe resultaten.
ERVAAR DE VOORDELEN VAN EEN GEZONDE HUID
- ✓ vermindert activiteit van de talgklieren, overmatige talg en huidontstekingen
- ✓ doodt acne-kiemende propioni bacteriën acnes en demodex mijt
- ✓ behandelt matige tot ernstige acne, rosacea en andere huidaandoeningen
- ✓ herstellend effect op zon beschadigde huid, actinische keratose
- ✓ tijdelijke en milde bijwerkingen
- ✓ medicijn vrije behandeling, veilig voor de cellen
- ✓ directe resultaten na behandeling
- ✓ herhaalbaar indien nodig
Hoe ziet de behandeling eruit?
De behandeling start met reiniging, enzymatische peeling, (optioneel: dr platon), verwijderen onzuiverheden, aanbrengen van de PD 13 met een inwerktijd van 20 min., aansluitend 20 min onder de LED roodlicht therapie, neutralisatie van de huid, kalmerend masker en afgesloten met een repair of cica cream en SPF50.
Voor een optimaal huidherstel adviseer ik u om na de behandeling, de verzachtende en kalmerende cica cream uit de Cica Recovery Set thuis door te zetten, nadien evt ondersteund met de KRX probiotica producten.
Huidresultaten na de behandeling
- ✓ Significant verbetering in de afname van papels, puisten en roodheid bij personen met rosacea
- ✓ Verbetering op teleangiëctasieën (couperose)
- ✓ Vermindering van ontstekingsreacties zoals papels, puistjes, knobbeltjes
- ✓ Maximaal resultaat zichtbaar na 3-4 weken
Behandeling | Tijdsduur | Prijs | Aantal benodigd |
---|---|---|---|
PD 13 Therapy incl rood licht therapy |
90 min. | € 110,- | 1-3 behandelingen |
- Kom – indien mogelijk – op de dag van de behandeling met een gereinigde huid en zonder (oog)make-up naar de salon;
- Heeft u een (actieve) koortslip, dan behandel ik u niet. U dient de afspraak te verzetten;
- Bij wijziging van medicatie of ziekte wil ik graag vooraf aan de behandeling op de hoogte worden gebracht. Sommige medicatie kan een huid gevoeliger en kwetsbaar maken.
- Houd hier rekening mee bij het ondergaan van deze behandeling:
- Na de behandeling kan uw huid enige schilfering of lichte vervelling vertonen, hoewel dit varieert per persoon.
- Roodheid en prikkeling zijn normaal en zullen doorgaans binnen 2-3 dagen na de behandeling verdwijnen.
- Er kan een matige tot ernstige droogheid van de huid optreden. Dit is een normale reactie. Hydrateren is daarom zeer belangrijk.
- Ter herstel van uw huid dient u na de behandeling minimaal 4 dagen de KRX repair cream of Cica cream te gebruiken. De dagen erna gebruikt u uitsluitend verzachtende, hydraterende en kalmerende producten (aanbevolen is hierbij de KRX Cica set voor extra kalmering en hydratatie).
- Het wordt aanbevolen om gedurende tenminste 7 dagen na behandeling blootstelling aan zon en door licht geactiveerde behandelingen te vermijden.
- Breng tussen de behandeling door altijd dagelijks een zo beschermend product (SPF breed spectrum) aan met een hoge factor.
- Vermijd sauna, zwembad, sport en overmatige zweten.
- Vermijd de eerste 7 dagen na de behandeling: scrubben, peeling en exfolianten (zure producten).
- De mooiste huidresultaten behaalt u als u systematisch de geadviseerde producten ook thuis gebruikt. Hiermee versterkt u niet alleen de behandelresultaten, maar heeft u ook langer plezier van de resultaten uit de behandeling. U voorkomt nieuwe huidproblemen en het brengt u verder bij het verbeteren van uw huid, waardoor u sneller het gewenste eindresultaat bereikt.
- Preventief: –
- Acute huidconditie: afhankelijk van de ernst van het huidprobleem kan de behandeling na 4 – 6 weken worden herhaald.
- Aantal behandelingen: Afhankelijk van de indicatie kan het aantal behandelingen variëren tussen de 1 en 3 keer.
- Frequentie: behandelinterval is om de 6 weken.
- Kuur: –
- Syringe ingrediënten: Glycerin, Propylene Gylcol, Methyl Aminolevulinate HCl, 1,2- Hexanediol, Alcohol, Sodium Lactate, Water, Pentylene Glycol, Dipropylene Glycol.
- Neutralizer Ingrediënten: Water, Glycerine, Sodium Citrate, PEG-6, Sodium Bicarbonate, 1-2-Hexanediol, Xanthan Gum
PD13 Therapie is een veilige behandeling. Alleen als u te maken heeft met een absolute contra- indicatie dan voeren wij de behandeling om uw gezondheidsredenen en veiligheid niet bij u uit. Relatieve contra- indicaties gaan altijd in overleg en/of na goedkeuring van een medisch specialist.
Absolute contra-indicatie – de behandeling wordt niet uitgevoerd bij:
- Personen/Patiënten met:
- melanomen, (huid)kanker in de behandelzone, chemo/bestraling.
- zwangerschap en vrouwen die borstvoeding geven
- lichtgevoeligheid, epilepsie
- chronische ziekten, actieve ontstekingsziekte zoals SLE/Lupus (ontstekingsziekte), nierziekten en besmettelijke (infectie) ziekten zoals bv tuberculose, Actieve Herpes (koortslip)
- immuundeficiëntie (stoornis in de aanmaak van anti-stoffen) zoals hepatitis (leverziekte) of auto-immuunziekten
- bekende gevoeligheid voor methylaminolevulinaat of een bestandsdeel van deze formulering, waaronder pinda en amandelolie (is niet gestrest bij patiënten met pinda allergie).
Relatieve contra – indicaties – behandeling soms mogelijk, na overleg /goedkeuring medisch specialist:
- onstabiele insuline-afhankelijke (chronische) ernstige diabetes, omdat diabetes het herstelproces van de huid negatief kan beïnvloeden.
Informatie om rekening mee te houden:
- Medicatie: gebruikt u steroïden-bevattende medicijnen of ontstekingsremmende middelen (zonder steroïden) zoals:
- Antibiotica (ivm lichtgevoeligheid), hydro-cortison, roaccutane (vitamine A-derivaat tijdens anti-acne behandeling) isotretinoïne of retinoiden gebruik, maak eerst de kuur af en wacht minimaal 6 maanden voordat u intensieve behandelingen ondergaat.
- Gebieden met rimpel inspuitingen:
- Botox, na plaatsing, minimaal 2 weken wachten;
- Fillers, na injecteren, minimaal 3 weken wachten
Toelichting: Bij een absolute contra-indicatie mag een behandeling ivm gezondheidsredenen, absoluut niet worden uitgevoerd. Bij een relatieve contra-indicatie is een behandeling vaak wel mogelijk, maar is voorzichtigheid geboden. Indien een aandoening op u van toepassing is, adviseer ik altijd, om dit vooraf met uw behandelend (huis)arts/medische specialist(e) te overleggen en/of te informeren of deze vorm van behandeling voor u voldoende veilig is om te ondergaan. Bij twijfelgevallen moet een arts verklaren dat de behandeling veilig is en kan worden uitgevoerd.